2019-09-30 r.
Odwiedziny mistrza

W dniu 26.09.2019 roku naszą szkołę odwiedził Mistrz Olimpijski lekkoatletyki Władysław Kozakiewicz. Pan Kozakiewicz zdobył swój olimpijski tytuł podczas igrzysk w Moskwie w 1980 roku, zdobywając tam złoty medal w skoku o tyczce.  Przybył do nas na zaproszenie pierwszaków, którzy z radością powitali Mistrza w klasie. Po krótkim spotkaniu  i zapoznaniu się z karierą sportową naszego Gościa, pan Władysław Kozakiewicz przeprowadził dla klas pierwszych wyjątkową lekcję wychowania fizycznego. Było śmiesznie, wesoło i na sportowo ! Następnie odbył się apel, podczas którego Mistrz Olimpijski opowiedział nam dużo ciekawych historii związanych z jego sportowym życiem. Uczniowie mogli również zadawać swoje pytania, na które Pan Kozakiewicz chętnie odpowiadał, ale też zachęcał młodzież do wszelkiej aktywności sportowej.  Dziękujemy za odwiedzimy !