2018-10-23 r.
Wycieczka kl. V a do Karpacza

15 października 2018 r. klasa 5a wybrała się na wycieczkę dwudniową do Karpacza.

Ok. godz. 10.00 dotarliśmy gimbusem do pensjonatu „Bogdanówka”, w którym nocowaliśmy. Po przydzieleniu pokoi i rozpakowaniu się, wyszliśmy na miasto, aby zobaczyć Karpacz i kupić pamiątki. Po zakupach i degustacji oscypków, wróciliśmy na ciepłą zupę pomidorową. Po dłuższym odpoczynku w planie mieliśmy basen w Hotelu Gołębiewski. Tam spędziliśmy dwie godziny pływając i bawiąc się wspólnie. Po powrocie czekał na nas późny obiad w pasjonacie. Wszyscy głodni z wypiekami na twarzy zajadali pyszne kotlety z ziemniakami. O godz. 20.00 czekało na nas jeszcze ognisko i kiełbaski. Niektórzy najedzeni i pełni wrażeń zasnęli nawet w ubraniach.

Na drugi dzień po śniadaniu grzecznie się spakowaliśmy, posprzątaliśmy i wróciliśmy do stęsknionych rodziców.

Pogoda była cudowna. Świeciło słońce i było bardzo ciepło. Wycieczka była bardzo udana i mamy zamiar ją powtórzyć w przyszłym roku.

P.S. Dziękujemy p. Annie Demiańczuk za opiekę nad naszą klasą

Va z wychowawcą