2018-10-18 r.
Lekcja z EduNect w klasie 1

Znalezione obrazy dla zapytania logo edunect

11 października 2018r. w naszej szkole odbyły się lekcje w systemie EduNect. Przedstawiciele firmy EduNect z Wrocławia pokazali jak można wykorzystywać efektywnie komputery w naszej pracowni komputerowej. Zajęcia przebiegały sprawnie i w atmosferze pracy nad zadaniami.

Uczniowie z zapałem pochłaniali kolejne zadania. Utrwalili obliczenia do 5, ćwiczyli dodawanie do 10, przeliczali oraz podejmowali próby czytania prostych wyrazów. Raport końcowy z ich działania wywoływał duże emocje wśród pierwszaków. System jest tak prosty w obsłudze, że uczniowie klasy 1 szybko opanowali pracę w systemie EduNect.

Zespół z firmy EduNect pokazał, jako można wykorzystać efektywnie 45 minut lekcji na komputerach, z dużym zaangażowaniem dzieci.

Wychowawczyni z zespołem EduNect