2018-10-18 r.
JESIENNE WYDARZENIA W KLASACH I-III
  1. Wrześniowa wycieczka do lasu klasy 1 i 3.

Z koszykami i z zapałem  zdobywania nowej wiedzy dzieci  odwiedziły siekierczyński las i doświadczyły przyrodę zmysłem węchu, dotyku, słuchu i wzroku.

1. We wrześniu w klasie 1 odbyło się spotkanie z absolwentką naszej szkoły - Katarzyną Ryżewską z zawodu ratowniczką medyczną dot. praktycznych zasad udzielania pierwszej pomocy oraz wyposażenia ratownika i pielęgniarki (stetoskop, strzykawki, igły do szycia ran itp.).

BARDZO DZIĘKUJĘ KASI ZA TO, ŻE CO ROKU BEZINTERESOWNIE PAMIĘTA O MOICH UCZNIACH I SZKOLI W DANYM ZAKRESIE.

1. Na początku października, jak co roku obchodziliśmy dzień z pieczonym ziemniakiem. Najpierw uczniowie rozwijali wyobraźnię i kreatywność techniczną, a na koniec poznali walory smakowe tego warzywa, ale w innej odsłonie, bo ugotowanego w naszej szkolnej kuchni w „ mundurku”.

A to wszystko dzięki ofiarności pana Sebastiana Maciejewskiego, który zasponsorował ziemniaki dla wszystkich uczniów, za co serdecznie dziękujemy.

1. 5 października 2018 r. klasa 1 odwiedziła Teatr Animacji w Cieplicach. Byliśmy na przedstawieniu pt. „Czarownice w bibliotece”. Oj działo się, działo, bo dzieci uczestniczyły w wydarzeniu, obserwując wszystko na scenie, w bezpośrednim kontakcie z aktorem. Ten wyjazd dostarczył pierwszakom dużo wrażeń i emocji. A do tego zachwycił nas piękny jesienny Park Zdrojowy.

Nauczyciele klas I-III