2018-06-15 r.
POZYTYWNIE NAKRĘCENI

Przez cały rok szkolny trwała akcja Samorządu Uczniowskiego „Pozytywnie nakręceni” polegającą na zbieraniu przez uczniów plastikowych nakrętek. Zbiórka została zorganizowana na rzecz naszego niepełnosprawnego kolegi. Wspólnymi siłami zebraliśmy prawie 250 kilogramów nakrętek. Największym zaangażowaniem wykazały się klasy II SP i V. w nagrodę czeka je pyszna niespodzianka. Jednym z podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018 jest „Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły”. Uczymy, że często niewiele trzeba, żeby pomóc drugiemu człowiekowi. Działania takie, jak to, wzbudzają u uczniów poczucie własnej wartości, integrują środowisko, uczą empatii, większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!

Dziękujemy wszystkim z udział w akcji.

Pamiętajcie, że dobro powraca!- Samorząd Uczniowski