2018-06-11 r.
Wieczorek gimnazjalny

25 maja uroczystym krokiem poloneza rozpoczęliśmy swój bal gimnazjalny. Przybyli nauczyciele i rodzice podziwiali nasz taniec. Następnie w naszym imieniu głos zabrały Natalia i Gabrysia.

Na ręce Pani dyrektor złożyliśmy podziękowania nauczycielom za trud włożony w naszą edukację i wychowanie.

Słowa podziękowania skierowaliśmy również do rodziców, a naszym mamom z okazji zbliżającego się Dnia Matki złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy różyczki.

Następnie wszyscy obejrzeli prezentację, która przypomniała lata spędzone przez nas w szkole.

Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa taneczna. O oprawę muzyczną zadbał DJ Kamil. Wszyscy świetnie się bawili. Wyczerpani, lecz pełni wspaniałych wrażeń ruszyliśmy do domów.

Po tym pamiętnym balu pozostały wspomnienia i szczery uśmiech przy każdym spojrzeniu na zdjęcia.

Klasa III g z wychowawcą