2018-06-04 r.
„Bieg po Siekierkę”

16 czerwca 2018 r. od godz. 9:15 w okolicach terenu rekreacyjnego w Siekierczynie  zostanie zorganizowany powiatowo-gminny cykl biegów pod nazwą „Bieg po Siekierkę”.

Pomysł ten realizowany jest już po raz trzeci przez założycieli i członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi „Jeziorna” w Siekierczynie - przy współpracy z Powiatem Lubańskim.

Do udziału w biegach zapraszamy dzieci i dorosłych mieszkańców Gminy Siekierczyn, Powiatu Lubańskiego i naszych zaprzyjaźnionych sąsiadów oraz przedstawicieli służb mundurowych.

Biegi odbywać się będą w okolicach terenu rekreacyjno – wypoczynkowego tzw. „basenu” w Siekierczynie.

Dla najmłodszych przygotowano również atrakcje i zabawy smiley Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału i śledzenia fanpage Stowarzyszenia Rozwoju Wsi "JEZIORNA" w Siekierczynie na portalu Facebook!

Zadanie publiczne „Powiatowo-Gminny Bieg po Siekierkę” jest dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Lubańskiego.

INFORMACJA O UTRUDNIENIACH W RUCHU

W związku z organizacją „Powiatowo-Gminnego Biegu po Siekierkę” w dniu 16 czerwca 2018r., uprzejmie informujemy o czasowych wyłączeniach dróg z ruchu na terenie miejscowości Siekierczyn i Wesołówka.

Wstrzymanie ruchu kołowego będzie miało miejsce w godzinach od 10:35 do 13:45 i dotyczy odcinków tras biegów obejmujących:

- drogę gminną nr 109643D relacji Wesołówka – kier. Pisarzowice,

- drogę powiatową nr 2447D relacji Wesołówka – Siekierczyn,

- drogę gminną nr 109647D relacji Siekierczyn Teren Rekreacyjny – Stacja Wodociągowa.

Organizator wyraża chęć pomocy wszystkim osobom, które w dniu 16.06.2018r. będą realizowały grupowe przejazdy pojazdów np. związane z uroczystościami okolicznościowymi. Każdy przypadek takich przejazdów zostanie zanalizowany indywidualnie, a ich organizator otrzyma od organizatora biegu szczegółowe informacje dotyczące możliwych do zrealizowania rozwiązań logistycznych.

Kontakt z organizatorem biegu: 792611681

Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość smiley

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „JEZIORNA” w Siekierczynie