2018-05-07 r.
Egzaminy gimnazjalne już za nami

Chyba cały świat jest przeciwko mnie- pomyślał uczeń na egzaminie. Litery składały się w niezrozumiałe szyfry, a uczeń długopisem wystukiwał rytmy. W jego głowie brzmiała muzyka, marsz pogrzebowy Fryderyka. To może było, a może nie było. Rowerowanie się profesorowi przyśniło, na wycieczkę klasowa się wybierzemy, wodę na szczycie Mount Everestu zagotujemy. Rdestnica patrzy na nas żałośnie i wszędzie teraz rośnie. Podczas strzelania ustrzeliliśmy ssaka, a konkretnie ucho lemura katta. Wielka Wojna już się skończyła, kilka ofiar zaliczyła. Uczniowie teraz na wyrok czekają i miejsce pracy w McDonaldzie sobie zapewniają.

Trzydniowe zmagania streściła Julia Marchewczyk z III G

Dziękuję paniom Jolancie Czarnej i Renacie Jachyrze  za przygotowanie kanapek oraz słodkiego poczęstunku dla trzecioklasistów podczas trzech dni egzaminu.

Wych. Agnieszka Brykner