2018-04-16 r.
„Bieg po Siekierkę”

16 czerwca 2018r. od godz. 9:15 w okolicach terenu rekreacyjnego w Siekierczynie zostanie zorganizowany powiatowo-gminny cykl biegów pod nazwą „Bieg po Siekierkę”.

Pomysł ten realizowany jest już po raz trzeci przez założycieli i członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi „Jeziorna” w Siekierczynie - przy współpracy z Powiatem Lubańskim. Do udziału w biegach zapraszamy dzieci i dorosłych mieszkańców Gminy Siekierczyn, Powiatu Lubańskiego i naszych zaprzyjaźnionych sąsiadów oraz przedstawicieli służb mundurowych.

Biegi odbywać się będą w okolicach terenu rekreacyjno – wypoczynkowego tzw. „basenu” w Siekierczynie.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału i śledzenia fanpage Stowarzyszenia Rozwoju Wsi "JEZIORNA" w Siekierczynie na portalu Facebook!

Zadanie publiczne „Powiatowo-Gminny Bieg po Siekierkę” jest dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Lubańskiego.

Dariusz Furdykoń

Stronę dwiedziło: