2018-04-10 r.
PIERWSZOKLASIŚCI PO RAZ DRUGI W DZIECIĘCEJ ESKORCIE!!

W grudniu 2017 r. klasa I wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez PGE ,,DOBRA ENERGIA NA ŚWIĘTA”. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do realizacji wymagań konkursu. Po wielu dniach pracy, uczniowie zebrali efekty swojej działalności. Dzięki pomocy Rodzica - p. Pawła Mydłowskiego, uczniowie Konrad i Łukasz dostarczyli prace konkursowe do PGE ARENA w Zgorzelcu .

I stało się!! Zostaliśmy laureatami konkursu i jako nagrodę wybraliśmy możliwość uczestniczenia w DZIECIĘCEJ ESKORCIE. Termin przypadł na 7 kwietnia 2018 r. Tak więc w sobotę 7 kwietnia eskortowaliśmy dwie drużyny - drużynę PGE Turów Zgorzelec oraz Rosa Radom. Jeszcze raz mogliśmy przeżyć te emocjonujące chwile. Mecz zakończył się zwycięstwem dla zgorzeleckiej drużyny 83 do 80.

Oczywiście, jak zawsze, kibicowali NAM i zawodnikom PGE Turów Zgorzelec NASI BLISCY. I tym razem było nas ok. 90 osób, a więc stanowiliśmy dość liczną grupę kibiców.

Jednak ponownie niesamowite emocje czekały dzieci i rodziców po meczu. Bardzo zmęczeni zawodnicy poświęcili nam swój czas i składali autografy oraz nawiązywali krótkie rozmowy z naszymi uczniami.

To był kolejny niezapomniany sobotni wieczór, pełen emocji, pozytywnych przeżyć, radości i dobrej wspólnej zabawy!

wych.  Wiesława Ostrowska