2018-03-14 r.
DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO

Dnia 8 marca na Święto Kobiet w naszej szkole odbył się uroczysty, choć nieco inny niż zwykle, apel. Nasza Klasa, IV b przygotowała przedstawienie – program telewizyjny pt. „Dzień Kobiet na wesoło”. Wszystkie klasy zebrały się na górnym korytarzu o godzinie 10.00 z krzesełkami, następnie Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego rozpoczął apel, po czym oddał głos klasie IV b.

Dwie spikerki Lena i Amelka rozpoczęły  program telewizyjny i po kolei zapowiadały poszczególne programy. Były wiadomości z kraju i ze świata, wiadomości sportowe, pogoda, moda dla pań nauczycielek, serial pt „Ona i on”, koncert życzeń oraz krótkie informacje dotyczące znaczenia imion wszystkich pań pracujących w naszej szkole. Gościnnie wystąpiła również uczennica klasy V Eliza Rolińska grając na gitarze i śpiewając piosenkę pt. „Ja chcę do Bodzia” a po niej dzieci z oddziału przedszkolnego zaśpiewały jeszcze dwie piosenki. Klasa III b przygotowała i przekazała wszystkim paniom piękne laurki. Apel zakończyła pani wicedyrektor jeszcze raz życząc wszystkim paniom wszystkiego najlepszego i dziękując naszej klasie oraz pani Ani i pani Uli za przygotowanie przedstawienia a pani Ali za piękne laurki.

Mamy nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili i a drobne wpadki pójdą w niepamięć.

Klasa IV b z wychowawcą Anną Frydryk