2018-03-08 r.
PRZYRODA NAS ZACHWYCA

W tym roku szkolnym konkursy organizowane przez PCE w Lubaniu odbywały się pod hasłem Przyroda nas zachwyca. Dnia 28 lutego 2018 r. w Radostowie Średnim odbył się XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas IV – VII „Mistrz Ortografii 2017/ 2018”.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Ortografii stanęło dwunastu uczniów. Naszą szkołę reprezentowała Kinga Kuriata uczennica klasy VI, laureatka etapu szkolnego. W etapie powiatowym Kinga zajęła VI miejsce.

Natomiast 7 marca 2018 r. odbył się w Zarębie XII Powiatowy Konkurs Recytatorski klas IV – VII. Uczennica klasy IV a Aleksandra Stelmach zaprezentowała wiersz Edwarda Szymańskiego pt. „ Wiosna w lesie”, zdobywając III miejsce w powiecie. Serdecznie gratuluję uczennicom i życzę dalszych sukcesów.

Urszula Korościk

Gratuluję Pani i Uczennicom. Myslę,że nasze Dziewczynki jeszcze na wiele stać. życzę Wam wiele i ...... jeszcze więcej sukcesów:)

dyr. A. Skowrońska