2018-03-05 r.
WYJAZD NA ŁYŻWY KLASY IVB

1 marca 2018 roku klasa 4 b wybrała się na łyżwy do Łagowskiego Obiektu Sportowego. Opiekunami naszymi były pani Anna Frydryk, pani Joanna Barabola oraz pani Dorota Lewandowska.

Wyjechaliśmy o godzinie 9.00. Koło godziny 9.30 byliśmy na miejscu. Po wypożyczeniu łyżew wszyscy weszli na lodowisko. Pomimo minusowej temperatury, jaka panowała na zewnątrz a także na samym lodowisku, dzieciom z pewnością nie było zimno. Na początku jeździliśmy spokojnie, a po chwili kilka osób zaczęło bardzo szybko jeździć. Dzieci, które niepewnie jeżdżą na łyżwach trzymały się balasków. Oczywiście nie obyło się bez kilku drobnych i niegroźnych upadków, które jednak nie zniechęciły do dalszej zabawy. Zmęczeni uczniowie mogli zejść z lodowiska i ogrzać się przy gorącym napoju. Pod koniec pani Dorotka wraz z panią Anią zorganizowały wyścig. Były dwie drużyny. Jedna Laury, a druga Martyny Kowalskiej.  Zabawa była wspaniała.

Obsługa obiektu, w ramach podziękowania otrzymała od dzieci drobne upominki. Dzień z całą pewnością należał do udanych i każdy z uczestników będzie go mile wspominał.

Dziękujemy pani Ani, że mogliśmy ponownie skorzystać z tej atrakcji zimowej a pani Dorotce, za pomoc w organizacji wyjazdu.

Natalia Cycyk

Amelia Janicka