2018-02-08 r.
MRÓWKA, WAŻKA I BIEDRONKA …

Miłośnicy wierszy księdza Jana Twardowskiego wzięli po raz kolejny udział w corocznym Wieczorze Wspomnień o Janie od Biedronki, który odbył się 4 lutego 2018 r. w Osiedlowym Domu Kultury w Zarębie. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów z klas: IV, V – dość liczna grupa, II i III Gimnazjum.

Tegoroczny konkurs różnił się od dotychczasowych. Prezentacja wybranych utworów księdza Jana była włączona do programu artystycznego. Wiersze czytane i recytowane przez dzieci były przeplatane z pięknymi utworami śpiewanymi przez Grupę od Anioła Stróża.

Podziękowania za udział w tym wydarzeniu należą się nie tylko dzieciom, które pracę z tekstami poety rozpoczęły dopiero po feriach, ale i rodzicom, którzy zadbali o to, by dzieci mogły w tej uroczystości uczestniczyć.

Małgorzata Małek