2018-01-29 r.
Zawody sportowe

Drużynowe i Indywidualne Biegi Przełajowe w Olszynie

Dnia 26.09.2017roku, odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych w Olszynie. Najwyższe miejsca zajęli następujący uczniowie:

Orzechowski Marcin – I miejsce

Kowalska Laura – II miejsce

Kowalska Martyna – II miejsce

Majer Kacper – II miejsce

Gaździcki Michał – II miejsce

Jachyra Kamil – III miejsce

Stryczek Kacper – III miejsce

Ponadto w zawodach wzięli udział zajmując dalsze miejsca uczniowie:

Jaworowska Aleksandra, Narel Magdalena, Skóra Nikola, Zagórski Samuel, Łuksza Bartosz, Sawicka Pamela, Pławiak Patrycja, Mydłowska Natalia, Chajecki Kacper, Szmigiel Michał, Kędzierska Lena, Kędzierska Emilia, Pieciul Krzysztof, Kuriata Krystian, Torończak Rafał, Wendt Małgorzata, Kółeczko Zofia,  Mudło Barbara, Taczała Nikola, Kaźmierczak Patryk, Kowalski Kacper, Garbas Kamil, Szmigiel Klara, Sawicka Natalia, Skóra Klaudia, Świątek Gracjan, Torończak Kamil, Sawicki Paweł, Garbas Fabian, Kołodziński Jakub, Zielonko Zuzanna, Nawrocka Gabriela, Kędzierska Klaudia, Doliński Kewin.

Tenis stołowy

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział we wszystkich kategoriach zawodów w tenisie stołowym. Jest to bardzo popularna dyscyplina wśród naszych uczniów, dlatego też Rada Rodziców zgodziła się, aby zakupić nowy stół do tenisa, który niebawem pojawi się w szkole, bardzo dziękujemy.

Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę i miejsca, które zajęli w powiecie lubańskim:

19.12.2017 r. Kl.  IV-VI SP dziewczęta: Szmigiel Klara, Majer Natalia, Sawicka Natalia – III miejsce

19.12.2017 r. KL. IV-VI  SP chłopcy: Przemysław Czekaj, Kacper Kowalski, Sebastian Pustelak – II miejsce

08.01.2018r. Kl. VII SP, II-III G dziewczęta: Natalia Mydłowska, Gabriela Czarna, Klaudia Kędzierska – IV miejsce

09.01.2018r. Kl. VII SP, II-III G chłopcy: Nastasowski Adam, Płucienniczak Bartosz, Szmigiel Michał – III miejsce

Zdjęcia z zawodów znajdują się w zakładce - galeria.

Małgorzata Ossowska - Zagórska, Anna Frydryk