2018-01-23 r.
Wspólny wyjazd na łyżwy

Dnia 13 stycznia, kolejny już raz, uczniowie Szkoły Podstawowej w Siekierczynie, młodzież z Rudzicy oraz Gozdanina, pojechali wspólnie szkolnym autobusem, prowadzonym przez pana Dariusza Frydryka, na lodowisko w Łagowie. Wraz z opiekunem Anną Frydryk, Sołtysem Rudzicy Piotrem Kołodziejczykiem, Sołtysem Gozdanina Janem Zatylnym oraz rodzicami, w sobotę o godzinie 10.30 młodzież pojechała na lodowisko, gdzie spędziła półtorej godziny. Następnie wszyscy udali się do KFC aby się posilić po tym długim i wyczerpującym wysiłku.

Dzięki współpracy wyżej wymienionych sołtysów z Wójtem Gminy Siekierczyn Januszem Niekraszem oraz Wójtem Gminy Zgorzelec Piotrem Machajem, uczniowie nie ponosili żadnych kosztów dowozu ani korzystania z lodowiska, za co składamy wielkie podziękowania. Dziękujemy również całemu zespołowi CRT Radomierzyce za miłą obsługę i cierpliwość.

Wyjazd był bardzo udany, młodzież cała i zdrowa wracała do domu, pełna optymizmu i nadziei na powtórzenie takiego wyjazdu w przyszłym roku.

Anna Frydryk