2018-01-02 r.
II POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

20 grudnia 2017 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Siekierczynie uczestniczyły w II POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK w Szkole Podstawowej w Platerówce.

Do występu dziewczynki przygotowywały się wytrwale i z wielkim zaangażowaniem. W programie wokalnym zaprezentowały dwie mniej znane kolędy pt.: „Chojka” i „W lichej stajni”.

Z przyjemnością informuję, że pięcioosobowa grupa sześciolatków w składzie: Natasza Kurczab, Agata Odrzywołek, Lena Sawicka, Oliwia Silwanowicz i Nikola Szabelska została doceniona i „dziewczynki – choinki” zajęły I miejsce w tym konkursie, co sprawiło dużą radość najbliższym i wychowawczyni.

Duże wrażenie na jury, oprócz śpiewu wywarły stroje, które zorganizowały mamy przedszkolaków; p. Agnieszka Silwanowicz i p. Monika Troszczyńska. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych sprawnie na miejsce dowieźli nas: p. Urszula Sawicka, p. Marzena Szabelska oraz p. Piotr Wiertelak.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie i motywowanie do wzięcia udziału w tym konkursie.

Wychowawczyni- Iwona Rolińska

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się pod koniec roku szkolnego podczas GALI LAUREATÓW KONKURSÓW POWIATOWYCH.