2017-11-08 r.
Regeneracja w REGENERACJI

Choć Dzień Chłopaka wszystkie niemal klasy świętowały 30 września, nasza klasa V niemal miesiąc po tym terminie obchodziła tę ważną, klasową uroczystość. Przysłowie przecież mówi: „Co się odwlecze, to nie uciecze”.

20 października 2017 r. byliśmy podekscytowani, bo nie mogliśmy się doczekać wyjazdu.

Ale najpierw odbyły się cztery lekcje!

Imprezę rozpoczęliśmy od gry w kręgle. Przydzielono nam dwa tory. Po godzinie musieliśmy kończyć rozgrywkę, bo niestety, minął czas. Zmęczeni usiedliśmy przy wspólnym stole i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na pizzę. Pizza na parę i tylko jeden jej rodzaj, więc nikt nikomu nie zaglądał do talerza. Była pyszna! W międzyczasie pani rozdawała babeczki, które, zgodnie z klasową tradycją, upiekła mama Sebastiana, za co Pani Ewie bardzo dziękujemy.

Kiedy dwugodzinny pobyt w klubie dobiegł końca, czekaliśmy na nasz gimbus i wtedy mieliśmy okazję do „liściastej” zabawy i rozmów, czyli miło spędziliśmy piątkowe popołudnie.

Ten dzień był wspaniały. Jestem ciekawa, jaka atrakcja czeka nas w Dniu Kobiet. Może znów Klub Regeneracja? Czas pokaże.

Eliza Rolińska

Pani Małek