2017-10-27 r.
W TEATRZE

17 października 2017r. klasa II i III b wybrały się do Zdrojowego Teatru Animacji w Cieplicach na spektakl pt. ,,Cyrk Doktora Dolittle”.

O godz. 8.15 wyjechaliśmy gimbusem ze szkoły, a na miejscu byliśmy około godz. 9.15. Idąc do teatru przez park, podziwialiśmy drzewa w jesiennych barwach.

O godzinie 9.50 siedzieliśmy już na balkonie w wygodnych fotelach. Widowisko rozpoczęło się o godz. 10.15.

Główny bohater doktor, kochał zwierzęta. Był ich przyjacielem, umiał z nimi rozmawiać i chciał im pomagać. W cyrku działy się różne historie. Podobał nam się jeż, który strzelał kolcami do tarczy, latająca świnka, piranie, tańczące muszle, kozica grająca w siatkówkę i inne cyrkowe występy lalek.

Ogromne wrażenie wywarło na nas ultrafioletowe światło i wspaniała muzyka, podczas której prezentowały się zwierzęta. Znana wszystkim historia opowiedziana została przy pomocy ,,czarnego teatru”. Nie widzieliśmy aktorów, którzy poruszali lalkami, co dodawało widowisku tajemniczości.

Przedstawienie było wesołe, kolorowe i zaplanowaliśmy już kolejny wyjazd do teatru.

Paulina Narel - uczennica kl. III b

Paulinko, bardzo ciekawy artykuł napisałaś. Czekamy na więcej Twoich tekstów.

Anna Skowrońska