2017-10-13 r.
Nagroda za projekt „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”.

W czerwcu, obecna klasa II G pod kierunkiem p. Iwony Waniec-Frydrych, wzięła udział w projekcie „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”. Był to projekt realizowany przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictem LektorKlett. Nasza szkoła znalazła się w gronie zwycięzców!

Na początku października dotarły do nas dyplomy i nagrody połączone tematyką podróży. W dużym pudle znalazły się gry językowe (domino, memory, puzzle), grafiki, audiobooki, plakaty i karty pracy wraz z pomysłami na ich wykorzystanie do nauki i promocji języka niemieckiego.

6 października p. Justyna Otton i p. Iwona Waniec-Frydrych wzięły udział w warsztatach, które zorganizował Goethe-Institut w Bibliotece Austriackiej we Wrocławiu. Podczas zajęć obie panie germanistki miały okazję zapoznać się z kreatywnymi metodami pracy z otrzymanym pakietem.

Dziękuję i gratuluję klasie II G, a wszystkim życzę dużo radości i satysfakcji podczas korzystania z otrzymanych materiałów.

I.Waniec-Frydrych