2017-07-10 r.
„Ostatni raz z moją klasą”

22 i 23 czerwca 2017 r. to ostatnie dni wspólnie spędzone z obecną klasą III a - rocznik 2007/2008.

W tych dniach rodzice uczniów przygotowali bardzo miłe niespodzianki. W słoneczny czwartek gościłam na basenie, gdzie zaskoczył mnie stół zastawiony smakołykami oraz ognisko. Moi uczniowie mieli wiele pomysłów na wspólną, bezkonfliktową zabawę: tworzyli śliczne, pamiątkowe prace plastyczne, grali z Panią Izabelą Czerwińską w grę zręcznościową „Twister”, niektórzy skorzystali z opowieści Mai i dowiedzieli się ciekawostek o jej wyprawie do Turcji i dalej. Czas minął szybko przy miłych rozmowach, wspomnieniach i zabawach.

23 czerwca 2017 r. choć deszczowy, to pełen wrażeń i wzruszeń. W klasie na pożegnanie czekał pyszny tort, upieczony przez Panią Gabrielę Kozak - Pieciul oraz przepiękny bukiet róż z imionami dzieci.

Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy włączyli się do zorganizowania tych wspaniałych chwil oraz za trzy - i czteroletnią współpracę.

Iwona Rolińska