2017-07-10 r.
DRUGA EDYCJA „FIT DAY” W II G

Dnia 21 czerwca 2017 roku klasa II gimnazjum już po raz drugi urządziła klasowy ,,Fit day". Dziewczyny zrobiły zakupy dzień wcześniej, by w środę zabrać się do pracy.

Zgodnie z hasłem ,,w zdrowym ciele zdrowy duch", przygotowaliśmy pyszne, zdrowe potrawy: sałatki, koreczki, a wszystko to ze świeżych warzyw i owoców. Wszyscy bardzo zaangażowali się w pracę. Wymyślaliśmy nowe połączenia, próbowaliśmy nowych smaków. To była świetna zabawa. Nikt się nie nudził, bo za oprawę muzyczną odpowiadały nasze DJ-ki klasowe: Julia i Natalia. Pojawiły się takie hity jak ,,Despacito" czy ,,Cheri Cheri Lady".

Wszystkim bardzo smakowało zdrowe jedzenie. Chcielibyśmy coraz częściej w naszej klasie organizować takie spotkania. Szkoda tylko, że w spotkaniu wzięło udział tylko trzech chłopców. Czyżby bali się, że im zaszkodzi to co wspólnie przygotujemy? W przyszłym roku szkolnym na pewno odbędzie się kolejna edycja „Fit day”. To już taka nasza klasowa tradycja.

Natalia Gul