2017-03-20 r.
DZIEŃ KOBIET W KLASIE IV

Chłopcy z klasy IV bardzo poważnie podeszli do święta kobiet. 8 marca 2017 r. złożyli koleżankom życzenia i obdarowali dziewczynki kwiatami. Nie zabrakło (już tradycyjnych) babeczek, obowiązkowo z napisem.

Na tym nie zakończyli obchodów Dnia Kobiet. 17 marca po południu zebrali się w szkole, aby przygotować imprezę. Zrobili kolorowe, wiosenne kanapki i nakryli do stołu. Dziewczynki przybyły godzinę później, z babeczkami - do wyboru, do koloru.

Wspólnie zasiedliśmy do podwieczorku, który bardzo smakował, bo został przygotowany nie przez rodziców, a przez dzieci. Potem obejrzeliśmy film. Przed godziną 19⁰⁰ wszyscy uczestniczyli w wielkim sprzątaniu sali.

Wspólna zabawa, praca na rzecz klasy to dobra metoda na to, aby uczniowie integrowali się ze sobą, potrafili współpracować i cieszyć się sukcesami swoimi i innych.

A przy okazji dziękujemy Szymonowi, Bartkowi i Sebastianowi - chłopcom z klasy III G, którzy zajęli się przygotowaniem sprzętu na naszą klasową uroczystość.

Wychowawca

Małgorzata Małek