2017-03-16 r.
Reprezentacja naszego gimnazjum na konkursach recytatorskich

W dniu 9 marca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubaniu odbywały się etapy powiatowe dwóch konkursów recytatorskich.

W XXII Konkursie Recytatorskim „Pegazik” wystąpiła Maja Iwanek, która recytowała wiersz Paula Simona „W dźwięku ciszy” oraz fragment prozy Olgi Tokarczuk „Sen”.
Natomiast w 62 Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim nasze gimnazjum reprezentowała Aleksandra Jaworowska, która wygłosiła wiersz Edwarda Szymańskiego „Wiersz dziecięcy” i znalazła się w gronie pięciu laureatów. Reprezentować będzie naszą szkołę na scenie w Bolesławcu.

Gratulujemy wspaniałego sukcesu Oli, pięknego występu obu naszych reprezentantek i życzymy im dalszych sukcesów, a za Olę będziemy trzymać kciuki w dniu 7 kwietnia.

E. Słonecka