2018-11-21 r.
UDANY WYSTĘP „JUST DANCE” W ZARĘBIE

W niedzielę, 18 października w auli Szkoły Podstawowej w Zarębie odbył się XXIII Gminny Przegląd Dziecięcych Zespołów Artystycznych. Organizatorem przeglądu był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

Występy podzielone były na dwie kategorie: taneczną i wokalną. W konkursie uczestniczyły cztery zespoły taneczne i sześć zespołów wokalnych. Zespół z naszej szkoły ,,Just dance’’ zaprezentował trzy tańce do utworów pt. ,,Shape of you’’ – Eda Sheeran’a, ,,Waiting for love’’ – Avicii i ,,Lama in my livingroom’’ – Aron Chupa. Jury przyznało nam wyróżnienie. Otrzymałyśmy wspólny dyplom oraz każda dostała maskotkę. W przerwie, gdy jury obradowało czas umilały nam wokalistki z ZSP im. Adama Mickiewicza z Lubania. Jedna z nich to absolwentka naszej szkoły. Cały przegląd przeminął w miłej atmosferze. Wszyscy czekamy na przyszły rok i już myślimy o nowych układach tanecznych.

Skład zespołu: Julia Brykner, Lena Kędzierska, Natalia Stryczek, Karolina Rędzia, Laura Kowalska, Natalia Brykner, Małgorzata Wendt, Aleksandra Zacharczuk, Wiktoria Kołodziejczyk, Nadia Wroniak, Klaudia Skóra.

Opiekun: p. Anna Frydryk

Natalia Brykner, kl. VI

Stronę dwiedziło: 120126 osób.